VEVOR VEVOR Σετ Βυθιζόμενης Σέγας 165.1 mm με Δίσκο 48 Δοντιών, Ρύθμιση Γωνίας 0-45°, Βάθος Κοπής 55 mm, Μαύρο JLGDJ1200W65PJ2R1001V2
Κωδικός προϊόντος : JLGDJ1200W65PJ2R1001V2 ID : 98404
Άμεσα Διαθέσιμο
Σύντομη περιγραφή
  • Διακόπτης Ασφαλείας
  • Κεντρική Λαβή
  • Κλείδωμα Λεπίδας
  • Ισχυρή Κοπή
  • Αποτελεσματική Συλλογή Σκόνης
  • Ευρεία Συμβατότητα Υλικών
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Σετ Βυθιζόμενης Σέγας 165.1 mm με Δίσκο 48 Δοντιών, Ρύθμιση Γωνίας 0-45°, Βάθος Κοπής 55 mm, Μαύρο JLGDJ1200W65PJ2R1001V2
Φορητό & Εύκολο στη Χρήση
Υψηλής Αποτελεσματικότητας Κοπές
Εξοπλισμένο με λεπίδα καρβιδίου 6.5 ιντσών 48 δοντιών, αυτό το πριόνι κοπής φτάνει βάθος κοπής 2.16 ιντσών (55 mm) στις 90° και 1.65 ιντσών (42 mm) στις 45°. Επιτρέπει ακριβή εξατομίκευση και χειρίζεται ένα ευρύ φάσμα αναγκών έργων.
Κοπή Πολυωνική Γωνία
Ισχυρή Απόδοση
Κατασκευασμένο με κινητήρα 1200W και ταχύτητα 5500 RPM, αυτό το πριόνι οδηγού κόβει εύκολα σκληρά ξύλα και υλικά. Ιδανικό για εργολάβους, ξυλουργούς, κατασκευαστές ντουλαπιών, κατασκευαστές επίπλων και σοβαρούς ερασιτέχνες.