VEVOR VEVOR Σετ Συρόμενων Μηχανισμών με Απαλή Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B30EDXS1V0
Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B30EDXS1V0 ID : 68406
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 554 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ασφαλής
  • Ανθεκτικός
  • Πολυχρηστικός
  • Εύκολη & Γρήγορη Συναρμολόγηση
  • Φιλικός προς τον Χρήστη Σχεδιασμός
  • Μεγάλη Ικανότητα Φόρτωσης
VEVOR Σετ Συρόμενων Μηχανισμών με Απαλή Κλείσιμο και Πλήρη Επέκταση ZXCTHG500B30EDXS1V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Συρόμενες Ράγες Συρταριού VEVOR 1 Ζεύγος Συρόμενες Ράγες Συρταριού με Απαλή Κλείσιμο
  • Μήκος Συρταριού: 30.5" / 774 mm
  • Μήκος Επέκτασης: 30" / 762 mm
  • Φορτίο: 500 lbs / 226.8 kg
  • Φορτίο (Πλήρως Επεκταμένο): 343 lbs / 155.58 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: 7601/7601Z-30"
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 30 x 3 x 0.77" / 763 x 76 x 19.5 mm (Χωρίς Κλείδωμα), 31 x 3 x 0.77" / 793 x 76 x 19.5 mm (Με Κλείδωμα)