Κωδικός προϊόντος : QQGYCQJJS300PB0NLV2 ID : 61905
Σύντομη περιγραφή
  • Αυτόματη Διακοπή
  • Ενσωματωμένος Μετατροπέας
  • Διπλή Έξυπνη Οθόνη
  • Εύκολη Φορητότητα
  • Αποτελεσματική Ψύξη
  • Μέγιστη Πίεση: 4500PSI / 30Mpa
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Χαρακτηριστικά
  • Αποτελεσματική φούσκωση
  • Γρήγορη απαγωγή θερμότητας
  • Αυτόματη διακοπή λειτουργίας
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μέθοδος Ψύξης: Αποτελεσματικός Ανεμιστήρας Ψύξης
  • Ονομαστική Ισχύς: 300 W
  • Μέγιστη Θερμοκρασία: 176 ℉ / 80℃
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 11.8 x 7.9 x 10.2 in / 300 x 200 x 260 mm