VEVOR VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών με Μπάλα και Απαλό Κλείσιμο 16-60 ZXCTHG500B48NB7VOV0
Κωδικός προϊόντος : ZXCTHG500B48NB7VOV0 ID : 71580
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 871 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απαλή Κλείσιμο
  • Πλήρης Επέκταση
  • Φορτίο 500 lbs
  • Ασφαλής Σχεδιασμός
  • Εύκολη Συναρμολόγηση
VEVOR Συρόμενοι Οδηγοί Συρταριών με Μπάλα και Απαλό Κλείσιμο 16-60 ZXCTHG500B48NB7VOV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Συρόμενες Ράγες Συρταριών VEVOR: Η Απόλυτη Λύση για Συρτάρια
Εκπληκτική Επέκταση: Με πλήρη επέκταση 48" (1221 mm), αυτές οι ράγες εξασφαλίζουν εύκολη πρόσβαση σε όλο το περιεχόμενο του συρταριού σας.
Διαστάσεις Προϊόντος: Χωρίς κλείδωμα: 48 x 3 x 0.77" (1220 x 76 x 19.5 mm), Με κλείδωμα: 49 x 3 x 0.77" (1252 x 76 x 19.5 mm).
Αντοχή σε Πλήρη Επέκταση: Υποστηρίζει φορτία έως 243 lbs (110.22 kg) όταν είναι πλήρως εκτεταμένες.
Ευελιξία και Αντοχή: Ιδανικές για συρτάρια μήκους 48.5" (1231 mm), αυτές οι ράγες είναι κατασκευασμένες για να διαρκούν.