VEVOR VEVOR Σύστημα Ισοπέδωσης 84" Ρυμουλκούμενο για ATV/UTV QYP84INCHESQ4BZP2V0
Κωδικός προϊόντος : QYP84INCHESQ4BZP2V0 ID : 73067
Σύντομη περιγραφή
html
  • Εύκολη Σύνδεση: Σχεδιασμένο για εύκολη και γρήγορη σύνδεση με το ATV ή το UTV σας.
  • Πολυλειτουργικότητα: Ιδανικό για κάθε εργασία, από γεωργικούς έως κατασκευαστικούς σκοπούς.
  • Στιβαρή Κατασκευή: Κατασκευασμένο από υλικό Q235 που προσφέρει αντοχή και αξιοπιστία.
VEVOR Σύστημα Ισοπέδωσης 84" Ρυμουλκούμενο για ATV/UTV QYP84INCHESQ4BZP2V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Προϊόν Εισαγωγή: Ρυμούλκες 84" Φάρδος Drag Harrow Ρυμούλκες 84" Φάρδος Drag Harrow
Η απόλυτη λύση για το φινίρισμα του χωραφιού σας με ευκολία και αποτελεσματικότητα!
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ισχυρή Επίπεδωση: Ο αποδοτικός του σχεδιασμός εγγυάται ισχυρή επίπεδονση και άψογο φινίρισμα.
  • Πολυλειτουργικότητα: Ιδανικό για πολλές εργασίες, από γεωργικές μέχρι και εξωτικές εφαρμογές.
  • Σταθερή Κατασκευή: Αξιόπιστη και έτοιμη να χειριστεί κάθε πρόκληση.
  • Ευρεία Κλίμακα Χρήσης: Κατάλληλη για χρήση σε μεγάλης κλίμακας καλλιέργειες και εφαρμογές.
  • Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μοντέλο Προϊόντος: QYP84IN
  • Μήκος Ράβδου Ρυμούλκησης: 43.3 in / 1100 mm
  • Βάρος Προϊόντος: 63.49 lb / 28.80 kg
  • Υλικό: Q235
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 84.65 x 83.46 x 4.33 in / 2150 x 2120 x 110 mm
  • Φέρτε την αποτελεσματικότητα και την αψεγάδιαστη απόδοση στο αγρόκτημά σας με το 84" Φάρδος Drag Harrow. Είναι η επένδυση που χαρίζει ποιότητα και αξιοπιστία.