VEVOR VEVOR Φορητός Σταθμός Ενέργειας 600W με 100W Ηλιακό Πάνελ και Μπαταρία 493Wh LiFePO4 για Έκτακτες Ανάγκες και Κάμπινγκ DXCNDYTJ1100D3D0E001V2
Κωδικός προϊόντος : DXCNDYTJ1100D3D0E001V2 ID : 98764
Σύντομη περιγραφή
  • Αξιόπιστη Φορητή Ενέργεια: Απολαύστε σταθερή παροχή ρεύματος για οικιακή εφεδρεία ή υπαίθριες περιπέτειες με αυτόν τον φορητό σταθμό ενέργειας 600W 493Wh.
VEVOR Φορητός Σταθμός Ενέργειας 600W με 100W Ηλιακό Πάνελ και Μπαταρία 493Wh LiFePO4 για Έκτακτες Ανάγκες και Κάμπινγκ DXCNDYTJ1100D3D0E001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Φορητός Ηλιακός Σταθμός Ενέργειας VEVOR με Ηλιακό Πάνελ 100W
Τροφοδοτεί έως 7 Συσκευές: Διαθέτει 1 έξοδο AC (PURE SINE-WAVE 600W), 1 θύρα Type-C (65W), 1 θύρα USB QC (18W), 1 θύρα USB (5V/2.4A), 1 υποδοχή αυτοκινήτου (12V/8A) και 2 εξόδους DC (12V/8A) για να τροφοδοτεί ταυτόχρονα πολλές συσκευές.
Πολλαπλές Επιλογές Φόρτισης: Περιλαμβάνει ηλιακό πάνελ 100W που αποθηκεύει αποτελεσματικά την ηλιακή ενέργεια, πλήρως φορτίζοντας τον σταθμό ενέργειας σε περίπου 10 ώρες. Υποστηρίζει επίσης φόρτιση AC σε περίπου 7,5 ώρες ή φόρτιση αυτοκινήτου σε περίπου 9 ώρες.
Αξιόπιστη Φορητή Ενέργεια: Απολαύστε σταθερή παροχή ενέργειας για την εφεδρική χρήση στο σπίτι ή τις εξωτερικές περιπέτειές σας με αυτόν τον 600W 493Wh φορητό σταθμό ενέργειας. Μπορεί να τροφοδοτεί κινητά τηλέφωνα, ψυγεία αυτοκινήτου, ηχεία και κάμερες κατά το camping για περίπου 6 ώρες.
Εφαρμογές Τοποθεσίας
  • Φορητός Σταθμός Ενέργειας
  • Ευρείες Εφαρμογές
  • Πολλαπλές Επιλογές Φόρτισης
  • Πράσινη, Καθαρή Ηλιακή Ενέργεια
  • Πολλαπλά Διαθέσιμα Μοντέλα
  • Κατασκευασμένο για Μακροχρόνια Χρήση
Λεπτομέρειες Προϊόντος:
  • Ηλιακό Πάνελ: 1 * 100W, Μέγιστη Ισχύς Εισόδου Ηλιακού Πάνελ: 100W
  • Καθαρό Βάρος Ηλιακού Πάνελ: 6.17 lbs / 2.80 kg
  • Τύπος Μπαταρίας: LiFePO₄
  • Μέγιστη Ισχύς Εξόδου AC: 600W
  • Καθαρό Βάρος Σταθμού Ενέργειας: 12.79 lbs / 5.80 kg
  • Διαστάσεις Ηλιακού Πάνελ: 41.93 x 19.69 x 18.70 in / 1065 x 500 x 475 mm
  • Χωρητικότητα Μπαταρίας: 493Wh
  • Αριθμός Εξόδων: 7
  • Υλικό Κύριου Σώματος: ABS + PC
  • Διαστάσεις Σταθμού Ενέργειας: 10.83 x 6.89 x 9.06 in / 275 x 175 x 230 mm