Κωδικός προϊόντος : TZBGSLTFSGYG3UX23V0 ID : 40382
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 399 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ασφαλείς Βραχίονες
  • Κομψή Διακόσμηση
  • Γρήγορη Εγκατάσταση
  • Πλήρης Αξεσουάρ
  • 3 Μέθοδοι Εγκατάστασης
  • Ευρεία Εφαρμογή
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Χειρολισθήρας Σκάλας από Σωλήνα, 3FT
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Ασφαλή Στηρίγματα: Εξοπλισμένος με 2 στηρίγματα τοίχου για μέγιστη σταθερότητα.
  • Γρήγορη Εγκατάσταση: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ για εύκολη τοποθέτηση.
  • Πολλαπλές Μέθοδοι Εγκατάστασης: Προσαρμόζεται σε διάφορες επιφάνειες και στυλ τοποθέτησης.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Συνολικό Μήκος: 3 FT / 0.9 m
  • Βάρος Ανά Τεμάχιο: 2.2 lbs / 1 kg
  • Πάχος Σωλήνα: 0.06” / 1.5 mm
  • Διάμετρος Σωλήνα: 1.26” / 32 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Μοντέλο: VV-GYGFS-HS3YC
  • Πλάτος Προβολής: 3.74” / 95 mm
  • Διάμετρος Προ-τρύπας: 0.23” / 6 mm