VEVOR VEVOR 12V 20" IP65 Αδιάβροχος Γραμμικός Ενεργοποιητής 3000N 0.19"/s FHXXXZXQ20IN3WV1GV9
Κωδικός προϊόντος : FHXXXZXQ20IN3WV1GV9 ID : 50025
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 679 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP65
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Επεκταμένο Εύρος Κίνησης
  • Ευρεία Γκάμα Χρήσεων
  • Μέγιστο Φορτίο/Δύναμη Ενεργοποίησης: 3000N
VEVOR 12V 20" IP65 Αδιάβροχος Γραμμικός Ενεργοποιητής 3000N 0.19"/s FHXXXZXQ20IN3WV1GV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 20 Ίντσες IP65 Αδιάβροχος Ενεργοποιητής 660lbs/3000N 0.19/s
  • Ενεργοποίηση Αυτοματισμού σε Κάθε Βήμα
  • Προστασία IP65
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικός
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Επεκταμένο Εύρος Κίνησης
  • Ευρεία Γκάμα Χρήσεων
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤60dB
  • Αριθμός Μοντέλου: OK648-A
  • Ταχύτητα Κίνησης: 0.19 ίντσες/δευτ. / 5mm/δευτ.
  • Ονομαστικό Ρεύμα: <6A
  • Μήκος Διαδρομής: 20 ίντσες / 500 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 26.37 x 3.03 x 1.57 ίντσες / 670 x 77 x 40 mm