VEVOR VEVOR 20V Κορδελοπρίονο Μπαταρίας Μεταβλητής Ταχύτητας 2.56" Βάθος Κοπής WSBXSDJCS20ACOKH2001V2
Κωδικός προϊόντος : WSBXSDJCS20ACOKH2001V2 ID : 79914
Σύντομη περιγραφή
html
  • Έως 2,56 ίντσες Βάθος Κοπής: Κατάλληλο για μικρές, ακριβείς κοπές. Εξοπλισμένο με λεπίδα 25.4/18 T για αποδοτική κοπή 2,56 x 2,56 in (65 x 65 mm).
VEVOR 20V Κορδελοπρίονο Μπαταρίας Μεταβλητής Ταχύτητας 2.56" Βάθος Κοπής WSBXSDJCS20ACOKH2001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR 20V Φορητό Ασύρματο Σέγα Μεταβλητής Ταχύτητας
Ανακαλύψτε την απόλυτη ευελιξία και ισχύ στα χέρια σας με το VEVOR 20V Φορητό Ασύρματο Σέγα. Σχεδιασμένο για αυτούς που απαιτούν αποτελεσματικότητα και ακρίβεια, αυτό το εργαλείο προσφέρει μια κοπή βάθους έως 2.56 ίντσες χωρίς σπινθήρες!