VEVOR VEVOR 254 mm Επιτραπέζια Δράπανα, 400W, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα 440-2600 RPM, Κεκλιμένη Επιφάνεια Εργασίας 0-45°, με Λέιζερ και LED Φως, Για Ξυλουργική και Μέταλλο TSZC390W24ABOPKGO001V2
Κωδικός προϊόντος : TSZC390W24ABOPKGO001V2 ID : 97874
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλή Ακρίβεια Άξονα
  • X-Laser Προσδιορισμός Θέσης
  • Φωτισμός LED
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Φιλικός προς τον Χρήστη Σχεδιασμός
  • Προσαρμόσιμος σε Διάφορες Κατεργασίες
  • Τύπος Ελέγχου Ταχύτητας: Μεταβλητή Ταχύτητα
  • Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης: 0.5 in/ 13 mm
  • Ταχύτητα Άξονα: 440-2600 RPM
  • Κύρια Υλικά: Q235, HT150
  • Μέγιστο Κτύπημα Άξονα: 2.4 in / 60 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: DP25013B-VS
  • Ισχύς: 0.54 HP / 400W
  • Απόσταση Εκτροπής: 10 in / 254 mm
VEVOR 254 mm Επιτραπέζια Δράπανα, 400W, Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα 440-2600 RPM, Κεκλιμένη Επιφάνεια Εργασίας 0-45°, με Λέιζερ και LED Φως, Για Ξυλουργική και Μέταλλο TSZC390W24ABOPKGO001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Σταθερό & Ρυθμιζόμενο Τραπέζι Εργασίας
Υψηλής Ακρίβειας Άξονας
Χ-Λέιζερ Τοποθέτησης
Έλεγχος Μεταβλητής Ταχύτητας
Ισχυρή Απόδοση Διάτρησης
Ωραία απόδοση με τον κινητήρα 400W και την απόσταση περιστροφής 254 mm. Αντιμετωπίστε εύκολα έργα ξυλουργικής, ελαφρών μεταλλικών εργασιών και οικιακών έργων.
VEVOR 254 mm Επιτραπέζια Δράπανα
  • Υψηλής Ακρίβειας Άξονας
  • Χ-Λέιζερ Τοποθέτησης
  • LED Φωτισμός
  • Πολλαπλές Εφαρμογές
  • Σχεδιασμός Φιλικός προς το Χρήστη
  • Προσαρμόζεται σε Διάφορες Εργασίες Επεξεργασίας
Χαρακτηριστικά
  • Τύπος Έλεγχου Ταχύτητας: Μεταβλητή Ταχύτητα
  • Ταχύτητα Άξονα: 440-2600 RPM
  • Κύρια Υλικά: Q235, HT150