VEVOR VEVOR 48" Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας με Καθολικό Σύνδεσμο TCSHXPQQ48YC19Z4UV0
Κωδικός προϊόντος : TCSHXPQQ48YC19Z4UV0 ID : 67752
Σύντομη περιγραφή
Εύκολη Χρήση
Ενίσχυση Ζωτικότητας Φυτών
Γρήγορος Αερισμός
Πλήρη Αξεσουάρ
Πολυλειτουργική Εφαρμογή
Προστατευτικός Σχεδιασμός
VEVOR 48" Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας με Καθολικό Σύνδεσμο TCSHXPQQ48YC19Z4UV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 48" Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας VEVOR 48" Ρυμουλκούμενος Αεριστήρας με Καθολικό Γάντζο
Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για την αναζωογόνηση του κήπου σας με τον VEVOR 48" Ρυμουλκούμενο Αεριστήρα. Σχεδιασμένος για να ενισχύει τη ζωτικότητα των φυτών, αυτός ο αεριστήρας προσφέρει γρήγορη και αποτελεσματική αερισμό, εξασφαλίζοντας την υγεία και την ανάπτυξη του γκαζόν σας.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκολη Χρήση: Απλός στη χρήση με καθολικό γάντζο για εύκολη σύνδεση.
  • Ενίσχυση Ζωτικότητας Φυτών: Βελτιώνει την απορρόφηση νερού και θρεπτικών συστατικών.
  • Γρήγορος Αερισμός: Με πλάτος αερισμού 48 ιντσών, καλύπτει μεγάλες περιοχές γρήγορα.
  • Πλήρη Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για άμεση χρήση.
  • Πολυλειτουργική Εφαρμογή: Ιδανικός για διάφορους τύπους εδάφους και κήπων.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Ακίδων (Μ x Π): 140 x 33 mm
  • Διαστάσεις Ράβδου Ρυμούλκησης (Μ x Π): 151 x 990 mm
  • Διαστάσεις Δίσκου (Μ x Π x Υ): 1225 x 415 x 40 mm
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Ακίδων: 8 x 4 (8 σετ ακίδων, κάθε σετ έχει 4 ακίδες)
  • Υλικό: Σίδηρος + Επιφάνεια με Επικάλυψη Σκόνης
  • Διάμετρος Ελαστικού: 254 mm
  • Μήκος Ακίδας: 76.2 mm
  • Χωρητικότητα Φορτίου: 63.5 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: N1012
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 1500 x 980 x 885 mm