VEVOR VEVOR Εύκαμπτος Ατράκτου Τροχός 780W 25000RPM με Ποδόπληκτρο και Σετ 112 Αξεσουάρ για Λείανση, Γυάλισμα, Κοπή DDDMJ780WYXCG8K1Y001V2
Κωδικός προϊόντος : DDDMJ780WYXCG8K1Y001V2 ID : 97620
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 769 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • VEVOR Τροχός με Εύκαμπτο Άξονα, 780W 25000RPM Ηλεκτρικό Πολύεργαλειο με Εύκαμπτο Άξονα
  • Πεντάλ Ελέγχου για Κρέμασμα Χαράκτη Τροχού με 112 Ανταλλακτικά για Τρίψιμο, Γυάλισμα, Κοπή
    • Πεντάλ από ABS
    • Ανθεκτικός Εύκαμπτος Άξονας
    • Χειρολαβή από Κράμα Αλουμινίου
    • Ισχυρή Απόδοση
    • Προσαρμόσιμη Λειτουργία
    • Εύκολο στη χρήση
  • Καθαρό Βάρος (Συμπ. Όλα τα Ανταλλακτικά): 6.5 lbs / 2.95 kg
  • Μήκος Εύκαμπτου Άξονα: 39 ίντσες / 990.6 mm
  • Μέγιστη Ταχύτητα: 25000RPM
  • Εύρος Διαμέτρου Τσοκ: 0-0.25 ίντσες / 0-6.5 mm
  • Κωδικός Μοντέλου: KD-D491
  • Ονομαστική Ισχύς: 780W
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 3.93 x 3.34 x 49.21 ίντσες / 100 x 85 x 1250 mm
  • Κύριο Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Εύκαμπτος Ατράκτου Τροχός 780W 25000RPM με Ποδόπληκτρο και Σετ 112 Αξεσουάρ για Λείανση, Γυάλισμα, Κοπή DDDMJ780WYXCG8K1Y001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Πολυλειτουργική Χρήση
Χειρισμός Χωρίς Χέρια
Υψηλής Ακρίβειας Σφιγκτήρας
Διαθέτει 3-σαγιοκό σφιγκτήρα με εμβέλεια σύσφιξης 0–6,5 mm (0–0,25 in), κρατάει με ασφάλεια τα εξαρτήματα χωρίς ολίσθηση. Σε συνδυασμό με έναν 39-ιντσών εκτεταμένο εύκαμπτο άξονα για βελτιωμένη πρόσβαση και έλεγχο.
Πλήρεις Αξεσουάρ
Ισχυρή Απόδοση Μοτέρ
Τροφοδοτούμενο από μοτέρ 780W χαλκού με ταχύτητες έως και 25000 RPM, ο τροχός ευέλικτου άξονα VEVOR προσφέρει ομαλή, αποδοτική απόδοση, χειρίζοντας εργασίες λείανσης, κοπής και στίλβωσης με ακρίβεια και ταχύτητα.
Πληροφορίες Προϊόντος
  • Μοντέλο: VEVOR Flex Shaft Grinder, 780W 25000RPM
  • Μέγιστη Ταχύτητα: 25000RPM
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 3,93 x 3,34 x 49,21 in / 100 x 85 x 1250 mm
  • Βασικό Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
  • Τάση: 110–120V (Αμερικάνικη έκδοση)