VEVOR VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 390W με Εξαρτήματα και Κόφτες XSGDQJJXS39021WRF001V2
Κωδικός προϊόντος : XSGDQJJXS39021WRF001V2 ID : 81547
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρός Καθαρισμός: 390W κινητήρας με ταχύτητα 1400 RPM για βαθύ και αποτελεσματικό καθαρισμό.
  • Ευπροσάρμοστη Χρήση: Κατάλληλο για νεροχύτες, ντους, αποχετεύσεις και πολλά άλλα.
  • Εναλλασσόμενοι Κοπτήρες: 6 κοπτήρες για διάφορους τύπους μπλοκαρισμάτων.
  • Κατάλληλο για Πολλαπλές Διαστάσεις: Για σωλήνες διαμέτρου 50-110 mm.
VEVOR Ηλεκτρική Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 390W με Εξαρτήματα και Κόφτες XSGDQJJXS39021WRF001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Μηχάνημα Καθαρισμού Αποχέτευσης VEVOR, 390W 1400RPM
Ανακαλύψτε την ηλεκτρική μηχανή καθαρισμού σωλήνων VEVOR, μια ισχυρή λύση για βαθύ και αποδοτικό καθαρισμό σωλήνων διαμέτρου 50-110 mm. Εξοπλισμένη με καλώδιο 12m x 16mm, 4.5m x 16mm και 8m x 9.5mm και 6 εναλλάξιμα μαχαίρια, είναι ιδανική για ποικίλες εφαρμογές.
Εντυπωσιακή & Ισχυρή Καθαριότητα
Ανθεκτική Κατασκευή και Ισχυρό Σύστημα Οδήγησης
  • Τεχνικές Προδιαγραφές: Τάση/Συχνότητα: AC 220V–240V / 50Hz, Ταχύτητα Μοτέρ: 1400 RPM, Διαστάσεις Προϊόντος: 370 x 165 x 335 mm, Καθαρό Βάρος: 19.55 kg.