VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Μηχάνημα Καθαρισμού Αποχετεύσεων 500W, Ηλεκτρικό Φίδι με Καλώδια & Κοπτικά XSGDQJJXS5002G4S5001V2
Κωδικός προϊόντος : XSGDQJJXS5002G4S5001V2 ID : 81505
Σύντομη περιγραφή
html
  • Ισχυρός Καθαρισμός: Ηλεκτρική μηχανή 500W με ταχύτητα 1400 RPM για βαθύ και αποτελεσματικό καθαρισμό.
  • Πολλαπλές Λύσεις: Κατάλληλο για νιπτήρες, ντους, τουαλέτες, κουζίνες και δάπεδα.
  • Ευέλικτα Εξαρτήματα: Περιλαμβάνει 6 εναλλάξιμα κοπτικά για διάφορους τύπους φραγμών.
  • Προσάρμοση σε Διάφορες Διαμέτρους: Τα σύρματα ταιριάζουν σε σωλήνες διαμέτρου 50–110 mm.
VEVOR Ηλεκτρικό Μηχάνημα Καθαρισμού Αποχετεύσεων 500W, Ηλεκτρικό Φίδι με Καλώδια & Κοπτικά XSGDQJJXS5002G4S5001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης VEVOR
Ισχυρός Καθαρισμός για τις Σκληρές Βουλώσεις
  • Ισχυρό Μοτέρ 500W: Εκπληκτική δύναμη με 1,400 περιστροφές ανά λεπτό για βαθύ και αποτελεσματικό καθαρισμό αποχετεύσεων.
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Τάση/Συχνότητα: AC 220V–240V / 50Hz
  • Ταχύτητα Μοτέρ: 1400 RPM
  • Χρώμα: Κόκκινο & Ασημί
  • Αριθμός Μοντέλου: GQ-100C
  • Ολική Δυνατή Καθαριστική Απόσταση: 45.4 m
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 370 x 165 x 335 mm