VEVOR VEVOR Κοπτικό Βινυλίου 870mm με Βάση Δαπέδου για Κατασκευή Πινακίδων KZJ870JKDHLS00001V2
Κωδικός προϊόντος : KZJ870JKDHLS00001V2 ID : 45809
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Vinyl Cutter
  • Ακριβής Κοπή: Εξασφαλίζει τέλεια ευθυγράμμιση κοπής για επαγγελματικά αποτελέσματα.
  • Ψηφιακή Οθόνη LCD: Παρέχει εύκολη και άμεση πρόσβαση στις ρυθμίσεις της μηχανής.
  • Διασύνδεση USB και COM: Προσφέρει ευελιξία στη σύνδεση με διάφορες συσκευές.
  • Ρυθμιζόμενη Δύναμη και Ταχύτητα: Επιτρέπει την προσαρμογή της πίεσης κοπής από 10 έως 500g και της ταχύτητας από 10 έως 800 mm ανά δευτερόλεπτο.
  • Ευέλικτη Βάση Δαπέδου: Παρέχει σταθερότητα και ευκολία στη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για κατασκευή πινακίδων και άλλες εφαρμογές κοπής βινυλίου.
VEVOR Κοπτικό Βινυλίου 870mm με Βάση Δαπέδου για Κατασκευή Πινακίδων KZJ870JKDHLS00001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Κοπτικό Βινυλίου 870mm
Ανακαλύψτε το VEVOR Κοπτικό Βινυλίου 870mm, μια μηχανή κοπής βινυλίου με μέγιστο πλάτος τροφοδοσίας χαρτιού 34 ιντσών. Ιδανικό για δημιουργία επιγραφών, το κοπτικό αυτό προσφέρει ακρίβεια και ευελιξία.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ακριβής Κοπή: Εξασφαλίστε τέλεια ευθυγράμμιση κοπής για επαγγελματικά αποτελέσματα.
  • Ευέλικτη Βάση Δαπέδου: Σταθερή και ανθεκτική βάση για άνετη χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Μέγιστο Πλάτος Τροφοδοσίας Χαρτιού: 870 mm (34.3 ίντσες)
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 780 mm (30.7 ίντσες)
  • Μνήμη: 16 MB
  • Ακρίβεια Επανάληψης: 0.0004" (0.01 mm)