VEVOR VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 36.5μ x 16mm 370W Ελικοειδής Φίδι Χειροκίνητη Τροφοδοσία XXFDGDSTJ370AYKE2V2
Κωδικός προϊόντος : XXFDGDSTJ370AYKE2V2 ID : 42560
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρός Κινητήρας: Ο κινητήρας 370W προσφέρει αξιόπιστη απόδοση για αποτελεσματικό καθαρισμό.
  • Ανθεκτική Κατασκευή: Κατασκευασμένο από Q195 σίδηρο και 65Mn, εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή.
  • Συμπαγής και Εργονομικός Σχεδιασμός: Διαστάσεις 260 x 260 x 445 mm για εύκολη μεταφορά και αποθήκευση.
  • Επιφανειακά Σκληρυμένα Καλώδια: Παρέχουν αυξημένη αντοχή και απόδοση.
  • Επαγγελματική Απόδοση: Ιδανικό για επαγγελματική χρήση με υψηλή απόδοση καθαρισμού.
VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχέτευσης 36.5μ x 16mm 370W Ελικοειδής Φίδι Χειροκίνητη Τροφοδοσία XXFDGDSTJ370AYKE2V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μηχανή Καθαρισμού Αποχετεύσεων 120FT x 5/8In 370W
Ισχυρός Κινητήρας
Ανθεκτική Κατασκευή
Ολοκληρωμένη Ικανότητα Καθαρισμού
Συμπαγής και Εργονομική
Με διαστάσεις 10.24 x 10.24 x 17.52 in (260 x 260 x 445 mm) και βάρος 83.6 lbs (37.9 kg), η μηχανή είναι εύκολη στη μεταφορά και αποθήκευση.