VEVOR VEVOR Σύστημα Οδοστρωτήρα 72" για ATV/UTV - Χαλύβδινος Εξομαλυντής Δρόμων QYP72INCHQYPE3EG3V0
Κωδικός προϊόντος : QYP72INCHQYPE3EG3V0 ID : 68424
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 837 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Κατασκευασμένο για να διαρκεί
  • Εύκολη σύνδεση
  • Ευρεία κάλυψη γης
  • Πολυχρηστικότητα για κάθε εργασία
  • Στιβαρή κατασκευή
  • Ευρεία κλίμακα καλλιέργειας
VEVOR Σύστημα Οδοστρωτήρα 72" για ATV/UTV - Χαλύβδινος Εξομαλυντής Δρόμων QYP72INCHQYPE3EG3V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html VEVOR Σύρσιμο Άροτρο 72" Πλάτος
Σύρσιμο Άροτρο από Ατσάλι για Γκρέιντερ Χαλίκι ATV UTV
  • Κατασκευασμένο για να Διαρκεί
  • Εύκολη Σύνδεση
  • Ευρεία Κάλυψη Εδάφους
  • Πολυχρηστικό για Κάθε Εργασία
  • Στιβαρή Κατασκευή
  • Ευρείας Κλίμακας Γεωργία
Αριθμός Μοντέλου Αντικειμένου: QYP72IN
Μήκος Ράβδου Έλξης: 41 in (1040 mm)
Βάρος Προϊόντος: 33.31 lb / 15.10 kg
Υλικό: Q235
Διαστάσεις Προϊόντος: 72.05 in x 77.95 in x 4.33 in / 1830 mm x 1980 mm x 110 mm