VEVOR VEVOR Ταινία Συσκευασίας 6 Ρολά 25 Γιάρδες Διαφανής με Διανομέα 2.7 Mil 15YCXFXJD6GZT3JQ3V0
Κωδικός προϊόντος : 15YCXFXJD6GZT3JQ3V0 ID : 65395
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 199 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εξαιρετική Αξία: Προσφέρει υψηλή ποιότητα σε προσιτή τιμή.
  • Υπερβολικά Κολλώδης & Επιπλέον Παχιά: Εξασφαλίζει ασφαλή συσκευασία.
  • Πολυχρηστική Χρήση: Ιδανική για αποστολές, αποθήκευση και μετακομίσεις.
  • Ήπια Οσμή: Κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικούς χώρους.
  • Πάχος: 2.7 mil (0.068 mm)
  • Μήκος: 25 yd (22.86 m)
VEVOR Ταινία Συσκευασίας 6 Ρολά 25 Γιάρδες Διαφανής με Διανομέα 2.7 Mil 15YCXFXJD6GZT3JQ3V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Ταινία Συσκευασίας VEVOR Ταινία Συσκευασίας - 6 Ρολά
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Πάχος: 2.7 mil (0.068 mm)
  • Διαστάσεις Ρολού: 4.33 x 2.36 x 2.76 in / 110 x 60 x 70 mm
  • Μήκος: 25 yd (22.86 m)
  • Διάμετρος Πυρήνα: 1.5 in (38.1 mm)
  • Πλάτος: 1.88 in (47.8 mm)
  • Βάρος Προϊόντος: 1.37 lbs / 0.62 kg
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.48 x 5.91 x 3.15 in / 190 x 150 x 80 mm