VEVOR Ηλεκτρικός Κρεατομηχανή VEVOR 1100W & Παρασκευαστής Λουκάνικων DDJR1100W9903O5FOV2
Κωδικός προϊόντος : DDJR1100W9903O5FOV2 ID : 42597
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Κρεατομηχανής VEVOR Κύρια Χαρακτηριστικά της Κρεατομηχανής VEVOR
  • Υλικό Κατασκευής: Σώμα από ανθρακούχο χάλυβα και εξαρτήματα από ανοξείδωτο χάλυβα 304.
  • Πλούσια Αξεσουάρ: Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα για καθημερινή χρήση.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση και Καθαρισμός: Σχεδιασμένη για απλή χρήση και συντήρηση.
  • Συνεχής Λειτουργία: Δυνατότητα συνεχούς λειτουργίας για ≥ 4 ώρες.
  • Πιστοποιήσεις: Πιστοποιημένη με ETL, CE και FDA.
Ηλεκτρικός Κρεατομηχανή VEVOR 1100W & Παρασκευαστής Λουκάνικων DDJR1100W9903O5FOV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Βαρέως Τύπου Ηλεκτρικός Κρεατομηχανή 992 Lb/H Ικανότητα 1100W & Γεμιστήρας Λουκάνικων
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Συνολικές Διαστάσεις Μηχανής: 10.2 x 24 x 22.2 in / 260 x 609 x 564 mm
  • Φορτίο Δίσκου: 26.5-33 LB / 12-15 KG
  • Υλικό Σώματος: Ανθρακούχος Χάλυβας
  • Τάση: 220V/50Hz
  • Μοντέλο: 1A-EG932
  • Υλικό Λεπίδας/Πλακών Κοπής: Ανοξείδωτο Χάλυβα 420
  • Καθαρό Βάρος: 73.6 lbs / 33.4 kg
  • Ισχύς: 1100W (4600W max.)