VEVOR Περιστροφικός Τραπέζι VEVOR 150mm/5.9" για Φρέζα 150MMLWFDP0000001V0
Κωδικός προϊόντος : 150MMLWFDP0000001V0 ID : 46679
Σύντομη περιγραφή
  • Υλικό Κατασκευής HT200: Κατασκευασμένο από χυτοσίδηρο HT200, προσφέρει αντοχή και σταθερότητα.
  • Υψηλή Ακρίβεια: Η ακρίβεια των εξαρτημάτων είναι 45", εξασφαλίζοντας ακριβείς εργασίες.
Περιστροφικός Τραπέζι VEVOR 150mm/5.9" για Φρέζα 150MMLWFDP0000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Περιστροφικό Τραπέζι VEVOR 150mm/5.9In Κάθετης & Οριζόντιας Χρήσης
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Σχεδιασμός Κάθετης & Οριζόντιας Χρήσης: Προσαρμόζεται εύκολα για πολλαπλές χρήσεις.
  • Κατασκευή από Χυτοσίδηρο HT200: Εξασφαλίζει αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Υψηλή Ακρίβεια: Με ακρίβεια εξαρτημάτων 45" και κυκλική ακρίβεια 0.04.
  • Εύκολη Ρύθμιση: Ρυθμιζόμενο σύστημα για άνετη χρήση.
  • Δωρεάν Αξεσουάρ: Περιλαμβάνονται όλα τα απαραίτητα για την άμεση χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Διαστάσεις Κάθετης Χρήσης: 205 x 80mm / 8 x 3.15"
  • Διαστάσεις Οριζόντιας Χρήσης: 180 x 170mm / 7 x 6.7"
  • Διάμετρος Τραπέζης Σύσφιξης: 150mm / 5.9"
  • Αριθμός Αυλακώσεων: 4
  • Πλάτος Αυλακώσεων: 11mm / 0.43"
  • Ύψος: 80mm / 3.15"