VEVOR Πλάνη Ξύλου VEVOR 13" 2000W με Βάση και Εξαγωγή Σκόνης YBJYCOC13BPPZUJXTV2
Κωδικός προϊόντος : YBJYCOC13BPPZUJXTV2 ID : 46701
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρός Κινητήρας: 2000W
  • Πλάτος Εργασίας: 13 ίντσες
  • Ρυθμιζόμενο Πάχος Κοπής: 0.2"-6.3" (6-160 mm)
  • Σταθερή Βάση: Υλικό: Σίδηρος + Ανοξείδωτο Ατσάλι + Αλουμίνιο + ABS
  • Ταχύτητα Τροφοδοσίας: 236"/λεπτό (6 m/λεπτό)
  • Ταχύτητα Λεπίδας: 8000 rpm
Πλάνη Ξύλου VEVOR 13" 2000W με Βάση και Εξαγωγή Σκόνης YBJYCOC13BPPZUJXTV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Πλάνη Πάχους 13-Ιντσών για Ξυλουργική
Ανακαλύψτε την ισχυρή και αποδοτική πλάνη πάχους VEVOR, ιδανική για κάθε ξυλουργική εργασία. Με ισχύ 2000W και ταχύτητα λεπίδας 8000 rpm, αυτή η πλάνη προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ακρίβεια.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Εύκολος Καθαρισμός: Εξοπλισμένη με σύστημα εξαγωγής σκόνης για καθαρό εργασιακό περιβάλλον.
  • Σχεδιασμός Προστασίας: Εξασφαλίζει ασφαλή χρήση.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Ρεύμα: 10 AMP
  • Διαστάσεις Τραπέζης Εργασίας: 12.5 x 11.4 ίντσες (31.8 x 29 cm)
  • Βάρος: 69.4 lbs (31.5 kg)
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 20.7 x 18.9 x 27.4 ίντσες (52.5 x 48 x 69.6 cm)
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 13" (330 mm)
  • Ταχύτητα Λεπίδας: 8000 rpm
  • Τάση: 230V