VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12" Βαρέως Τύπου 6000N IP44 ZXXXZXQ12INCGZ2OQV9
Κωδικός προϊόντος : ZXXXZXQ12INCGZ2OQV9 ID : 47952
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 519 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Προστασία IP44
  • Υψηλής ποιότητας & Ανθεκτικό
  • Εύκολη εγκατάσταση
  • Μέγιστο φορτίο/Δύναμη ενεργοποίησης: 6000N
  • Ταχύτητα διαδρομής: 5mm/s
  • Υλικό: Κράμα Αλουμινίου
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12" Βαρέως Τύπου 6000N IP44 ZXXXZXQ12INCGZ2OQV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 12In Heavy Duty 1320lbs/6000N 0.19"/s IP44 Προστασία
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Συμβουλές Χρήσης
  • Ευρείες Εφαρμογές
Αριθμός Μοντέλου: OK628-6000N
Ταχύτητα Κίνησης: 0.19 ίντσες/δευτ. / 5mm/δευτ.
Ονομαστικό Ρεύμα: <8A
Μήκος Διαδρομής: 12 ίντσες / 300 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 20.07 x 3.14 x 5.74 ίντσες / 510 x 80 x 146 mm