VEVOR VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 20" 0.55"/s 220lbs IP54 CGXXZXQ20INCR452NV9
Κωδικός προϊόντος : CGXXZXQ20INCR452NV9 ID : 47961
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 469 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για αντοχή και αξιοπιστία.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Χαμηλό Επίπεδο Θορύβου: Λειτουργεί με θόρυβο μικρότερο από 50dB για αθόρυβη λειτουργία.
  • Υψηλή Ταχύτητα Ταξιδιού: Ταχύτητα κίνησης μεγαλύτερη από 0.55 ίντσες/δευτερόλεπτο (14mm/s).
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές αυτοματισμού.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 20" 0.55"/s 220lbs IP54 CGXXZXQ20INCR452NV9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Γραμμικός Ενεργοποιητής 12V 20 Ίντσες 0.55"/s Υψηλής Ταχύτητας 220lbs/1000N IP54 Προστασία
Ενεργοποιήστε την Αυτοματοποίηση σε Κάθε Βήμα
  • Προστασία IP54: Προστασία από σκόνη και πιτσιλιές νερού.
  • Υψηλής Ποιότητας & Ανθεκτικό: Κατασκευασμένο από κράμα αλουμινίου για μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένο για απλή και γρήγορη εγκατάσταση.
  • Συμβουλές: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές αυτοματισμού.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Κλάση Προστασίας: IP54
  • Επίπεδο Θορύβου: ≤50dB
  • Μέγιστο Φορτίο/Δύναμη Ενεργοποίησης: 1000N
  • Αριθμός Μοντέλου: OK648-1000N
  • Ταχύτητα Κίνησης: >0.55 ίντσες/δευτ. / >14mm/δευτ.
  • Ονομαστικό Ρεύμα: <5A
  • Μήκος Διαδρομής: 20 ίντσες / 500 mm
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 24.6 x 2.95 x 1.57 ίντσες / 625 x 75 x 40 mm