Κωδικός προϊόντος : DGTPQGFZX45IJE5BX001V0 ID : 97596
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 583 Πόντους
  • 1 μέτρο Λαβή από Ανθρακούχο Χάλυβα
  • Ικανότητα Βάρους 907 kg
  • Βαρέως Τύπου Εργαλείο Αφαίρεσης Δαπέδων
  • Μπάρα Σπασίματος για Δάπεδα, Πλαίσια, Οροφές, Κορνίζες, Επενδύσεις Τοίχου
  • Περιστρεφόμενη Κεφαλή
  • Ανθεκτικότητα για Συνεχείς Εργασίες
  • Ευέλικτη Λειτουργία
  • Άνετη Λαβή & Ασφαλής Χειρισμός
  • Μία Μπάρα, Πολλές Δουλειές
  • Ποιότητα από Συμπαγές Χάλυβα
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Π×Μ×Υ): 44.09 x 6.69 x 5.91 in/1120 x 170 x 150 mm
  • Αριθμός Δοντιών: 2
  • Ικανότητα Φορτίου: 2000 lbs/907.18 kg
  • Αριθμός Μοντέλου: CL-FZ45
  • Συνολικό Μήκος: 45 in/1143 mm
  • Καθαρό Βάρος: 18.3 lbs/8.3 kg
  • Απόσταση Μεταξύ Δοντιών: 4 in/101.6 mm
  • Κύριο Υλικό: Ανθρακοχάλυβας
  • Εργονομική Μοχλευτική: Η εκτεταμένη λαβή 40 in του εργαλείου υποστηρίζει όρθια στάση. Μειώνετε την κάμψη, μειώνετε την καταπόνηση της μέσης και καθιστάτε τις μακρές συνεδρίες πιο άνετες και αποδοτικές.
  • Κατάλληλο για Περισσότερες Παλέτες: Διαθέτει συνολικό μήκος 45 in με απόσταση δοντιών 4 in. Χρησιμοποιήστε το αμέσως χωρίς εγκατάσταση, διατηρώντας την λειτουργία απλή και γρήγορη.
Κατασκευαστικότητα:
  • Διαστάσεις Προϊόντος (L×W×H): 44.09 x 6.69 x 5.91 in/1120 x 170 x 150 mm
  • Αριθμός Δοντιών: 2