VEVOR VEVOR KP2-3/4 Τόρνος Τσοκ, 4-Σιαγόνες 2.75", Αυτοκεντρούμενο Εργαλείο για Τόρνους και Μηχανές Ακρίβειας MGCCKP275YC0517OZV0
Κωδικός προϊόντος : MGCCKP275YC0517OZV0 ID : 46731
Άμεσα Διαθέσιμο
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 622 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εξαιρετική Λειτουργική Ακρίβεια: Παρέχει ακρίβεια λειτουργίας με εξωτερική απόκλιση ≤0.15 mm.
  • Ευελιξία Ρυθμιζόμενων Σιαγόνων: Οι ρυθμιζόμενες σιαγόνες προσφέρουν ευελιξία στη χρήση.
  • Εύκολη Χρήση: Σχεδιασμένο για εύκολη εκκίνηση και χρήση από τον χρήστη.
  • Ευέλικτη Μονή Σιαγόνα: Προσφέρει ευελιξία με την χρήση μιας σιαγόνας.
  • Ευρεία Χρήση: Κατάλληλο για τόρνους, μηχανές ακριβείας, μηχανές λείανσης και φρέζες.
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
VEVOR KP2-3/4 Τόρνος Τσοκ, 4-Σιαγόνες 2.75", Αυτοκεντρούμενο Εργαλείο για Τόρνους και Μηχανές Ακρίβειας MGCCKP275YC0517OZV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR KP2-3/4 Τόρνος Τσοκ
4-Σιαγόνες, Διάμετρος 2.75", Αξεσουάρ Μηχανής Τόρνου, Αυτοκεντρούμενο Εργαλείο, για Τόρνους, Ακριβείας Κατεργασία, Μηχανές Λείανσης, Μηχανές Φρεζαρίσματος
Εξαιρετική Αντοχή
Κατασκευασμένο για να αντέχει στη φθορά και να προσφέρει μακροχρόνια απόδοση.
Εξαιρετική Λειτουργική Ακρίβεια
Σχεδιασμένο για ακριβείς εφαρμογές, εξασφαλίζοντας άριστα αποτελέσματα κάθε φορά.
Ευελιξία Ρυθμιζόμενων Σιαγόνων
Προσαρμόστε εύκολα τις σιαγόνες για να ταιριάζουν στις ανάγκες σας.
Εύκολη Χρήση
Ιδανικό για αρχάριους και επαγγελματίες, προσφέροντας μια απλή εμπειρία χρήσης.
Πολυχρηστική Μονή Σιαγόνα
Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές και χρήσεις.
Ευρεία Χρήση
Ιδανικό για τόρνους, μηχανές λείανσης και φρεζαρίσματος.
  • Εύρος Σφιξίματος (Εσωτερικό): 1.18-1.85 ίντσες (30-47 mm)
  • Εκτροπή Ακτινικής Ράβδου Δοκιμής: ≤0.40 mm σε απόσταση 50 mm
  • Επεξεργασία Επιφάνειας και Χρώμα: ≤Ra1.6, επιχρωμιωμένο φυσικό χρώμα
  • Μοντέλο: KP2-3/4
  • Εύρος Υποστήριξης (Εξωτερικό): 1.5-2.24 ίντσες (38-56 mm)
  • Εσωτερικό Σπείρωμα Τσοκ: 1*8TPI
  • Διαστάσεις Προϊόντος: φ70 x 65 mm
  • Εξωτερική Διάμετρος Τσοκ: 2.75 ίντσες / φ70 mm