VEVOR VEVOR Επιτραπέζιο Δράπανο 550W με Μεταβλητή Ταχύτητα 340-2200 RPM, Κλίση Τραπεζιού 0-45°, Laser & LED Φωτισμός, για Ξυλουργική & Μεταλλικές Εργασίες TSZC550W33ABLIVJ5001V2
Κωδικός προϊόντος : TSZC550W33ABLIVJ5001V2 ID : 97882
Σύντομη περιγραφή
  • Υψηλής Ακρίβειας Άξονας
  • Χ-Λέιζερ Τοποθέτησης
  • Φωτισμός LED
  • Πολυχρηστικότητα Εφαρμογών
  • Σχεδιασμός Φιλικός προς το Χρήστη
  • Προσαρμοστικότητα σε Διάφορες Επεξεργασίες
  • Τύπος Ελέγχου Ταχύτητας: Μεταβλητή Ταχύτητα
  • Μέγ. Διάμετρος Τρυπήματος: 0.6 ίντσες / 16 mm
  • Ταχύτητα Άξονα: 340-2200 RPM
  • Κύρια Υλικά: Q235, HT200
  • Μέγ. Βήμα Άξονα: 3.5 ίντσες / 90 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: DP30016B-VS
  • Ονομαστική Ισχύς: 0.74 HP / 550W
  • Απόσταση Ταλάντωσης: 12 ίντσες / 305 mm
    VEVOR Επιτραπέζιο Δράπανο 550W με Μεταβλητή Ταχύτητα 340-2200 RPM, Κλίση Τραπεζιού 0-45°, Laser & LED Φωτισμός, για Ξυλουργική & Μεταλλικές Εργασίες TSZC550W33ABLIVJ5001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR 305 mm Επιτραπέζιο Τρυπάνι, 550W
    • Ισχυρή Απόδοση Διάτρησης: Αξιόπιστη Ισχύς - Κινητήρας 550W και απόσταση μετατόπισης 305 mm για ξυλουργικές, ελαφρές μεταλλικές και οικιακές εργασίες.
    Χαρακτηριστικά Προϊόντος
    • Υψηλής Ακρίβειας Άξονας
    • X-Οδηγός Laser
    • Φωτισμός LED
    • Ευρύ Φάσμα Εφαρμογών
    • Φιλικός προς τον Χρήστη Σχεδιασμός
    • Προσαρμοστικότητα σε Διάφορες Εργασίες Επεξεργασίας
    Τύπος Ελέγχου Ταχύτητας: Μεταβλητή Ταχύτητα
    Μέγιστη Διάμετρος Διάτρησης: 0.6 in / 16 mm
    Ταχύτητα Άξονα: 340-2200 RPM
    Κύρια Υλικά: Q235, HT200
    Μέγιστη Διαδρομή Άξονα: 3.5 in / 90 mm
    Αριθμός Μοντέλου: DP30016B-VS
    Απόσταση Μετατόπισης: 12 in / 305 mm