VEVOR VEVOR Ηλεκτρικός Κλίβανος Τήξης 1500W 1200℃ ZMKXXDL1500WLT2AY001V2
Κωδικός προϊόντος : ZMKXXDL1500WLT2AY001V2 ID : 72529
Σύντομη περιγραφή
  • Ανώτατη θερμοκρασία: 1200℃
  • Ισχύς: 1500W
  • Χειρολαβή από κράμα αλουμινίου
  • Ενσωματωμένη μακριά αλυσίδα
  • Αποδοτικό σύστημα απαγωγής θερμότητας
  • Φιλικός προς τον χρήστη σχεδιασμός
  • Ευρεία εφαρμογή
  • Εύκολη λειτουργία
    VEVOR Ηλεκτρικός Κλίβανος Τήξης 1500W 1200℃ ZMKXXDL1500WLT2AY001V2
    Δες περισσότερα για την εταιρεία
    VEVOR Επιτραπέζιο Καμίνι Τήξης 1500W
    Ανακαλύψτε την απόλυτη λύση για τις ανάγκες τήξης σας με το VEVOR Επιτραπέζιο Καμίνι Τήξης. Με ισχύ 1500W και μέγιστη θερμοκρασία 1200℃, αυτό το καμίνι είναι ιδανικό για ποικίλες εφαρμογές.
    • Ανώτατη Θερμοκρασία: 2192℉ / 1200℃
    • Εσωτερικές Διαστάσεις Καμινιού: 155 x 155 x 140 mm
    • Διαστάσεις Προϊόντος: 330 x 255 x 480 mm