VEVOR Τραπέζι Διασταυρούμενης Ολίσθησης 4"x7.3" για Δράπανο Bench MX-75GZT000000001V0
Κωδικός προϊόντος : MX-75GZT000000001V0 ID : 46695
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 973 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Εύχρηστοι Μανιβέλες (Easy-to-use Cranks)
  • Διευρυμένη Επιφάνεια Τραπέζης (Widened Table-board)
  • Αυλακώσεις Σχήματος Τ (T-Shaped Grooves)
  • Κίνηση Συρόμενου Τραπέζης (Movement of Sliding Table)
  • Σταθερή Βάση (Stable Base)
  • Εκτεταμένες Χρήσεις (Extensive Uses)
Τραπέζι Διασταυρούμενης Ολίσθησης 4"x7.3" για Δράπανο Bench MX-75GZT000000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Τραπέζι Διασταυρούμενης Ολίσθησης για Φρέζα 4"x7.3" - Ιδανικό για Πάγκο Δράπανου
  • Εύχρηστοι Μοχλοί: Απλοποιούν τη ρύθμιση και τη χρήση.
  • Διευρυμένη Επιφάνεια Τραπέζης: Παρέχει μεγαλύτερη σταθερότητα και χώρο εργασίας.
  • Τ-Σχήματος Αυλακώσεις: Εξασφαλίζουν ασφαλή συγκράτηση των εργαλείων.
  • Κίνηση Τραπέζης Ολίσθησης: Ομαλή και ακριβής για καλύτερη απόδοση.
  • Σταθερή Βάση: Εγγυάται την ασφάλεια και την ακρίβεια κατά την εργασία.
  • Εκτεταμένες Χρήσεις: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές και έργα.
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Μήκος Αυλακώσεων Τ-Σχήματος: 10 mm / 2/5 ίντσες
  • Ύψος Εργασίας: 102 mm / 4 ίντσες
  • Μήκος Διαστήματος Κλίμακας: 0.01 mm
  • Πλάτος Διαστήματος Αυλακώσεων: 35 mm / 1.3 ίντσες
  • Διαστάσεις Βάσης: 170 × 130 mm / 6.7 × 5 ίντσες
  • Μεικτό Βάρος: 10.1 kg
  • Μήκος Διαστήματος Άξονα: 2 mm / 0.08 ίντσες
  • Κατακόρυφη Διαδρομή: 75 mm / 3 ίντσες
  • Μήκος Διαδρομής: 80 mm / 3 ίντσες
  • Επιφάνεια Εργασίας: 185 × 100 mm / 4 × 7.3 ίντσες