VEVOR Τραπέζι Φρέζας VEVOR 17.7×6.7" Πολυλειτουργικό 30KG για Δράπανα & Φρέζες 170GZTM0000000001V0
Κωδικός προϊόντος : 170GZTM0000000001V0 ID : 46673
Σύντομη περιγραφή
  • Βαρύ Καθήκον Χυτοσίδηρος: Κατασκευασμένο από ανθεκτικό χυτοσίδηρο για μακροχρόνια χρήση.
  • Σχεδιασμός Στερέωσης Τ Αυλακιού: Εξασφαλίζει σταθερή και ασφαλή τοποθέτηση.
  • Κίνηση 2 Αξόνων: Παρέχει ευελιξία με διαμήκη και εγκάρσια κίνηση.
  • Ρυθμιζόμενη Λαβή: Επιτρέπει εύκολη και ακριβή ρύθμιση.
  • Ποιότητα Βιδών & Παξιμαδιών: Εξασφαλίζει ανθεκτικότητα και αξιοπιστία.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες εργασίες διάτρησης και φρεζαρίσματος.
Τραπέζι Φρέζας VEVOR 17.7×6.7" Πολυλειτουργικό 30KG για Δράπανα & Φρέζες 170GZTM0000000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Τραπέζι Φρεζαρίσματος 17.7×6.7 Ίντσες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Βαρέως Τύπου Χυτοσίδηρος: Κατασκευασμένο από ανθεκτικό χυτοσίδηρο για μακροχρόνια χρήση.
  • Σχεδιασμός Στερέωσης με Αυλάκι Τ: Εύκολη και ασφαλής στερέωση των εργαλείων σας.
  • Ρυθμιζόμενη Λαβή: Προσαρμόστε εύκολα τη θέση για άνετη χρήση.
  • Ποιοτικά Μπουλόνια & Παξιμάδια: Εξασφαλίζουν σταθερότητα και ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές φρεζαρίσματος και διάτρησης.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Μήκος Τραπεζιού Εργασίας: 450 mm / 17.7 ίντσες
  • Πλάτος Τραπεζιού Εργασίας: 170 mm / 6.7 ίντσες
  • Διαστάσεις: 540 x 310 x 115 mm / 21.3 x 12.2 x 4.5 ίντσες
  • Διαμήκης Διαδρομή (Y-Άξονας): 110 mm / 4.3 ίντσες
  • Καθαρό Βάρος: 30 kg περίπου
  • Εγκάρσια Διαδρομή (X-Άξονας): 210 mm / 8.3 ίντσες
  • Συνολικό Ύψος: 100 mm / 3.9 ίντσες