VEVOR VEVOR Υδραυλική Αντλία 10 Λίτρων, AC 220V, 2.2 kW, 1.7 GPM YXYYB220VJLD2PVAG001V7
Κωδικός προϊόντος : YXYYB220VJLD2PVAG001V7 ID : 84042
Σύντομη περιγραφή
  • Γρήγορη Εκκίνηση, Αξιόπιστη Ανύψωση: Ο υδραυλικός αντλητής εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία με τη μέγιστη πίεση εκκένωσης να φτάνει τα 22 MPa.
  • Εύκολη Λειτουργία, Ασφαλής Χρήση: Σχεδιασμένο με γνώμονα την ασφάλεια και την ευκολία χειρισμού.
  • Ροή: 1.7 GPM (6.3 L/min), Ταχύτητα: 3400 r/min, Λειτουργία: Μονής Δράσης.
  • Τάση: AC 220V, Ισχύς: 2.2 kW.
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 10 quart / 2.5 gal.
  • Βάρος: Καθαρό Βάρος 48.5 lbs / 22 kg (περιλαμβάνει όλα τα εξαρτήματα).
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 28 x 9.8 x 10.2 in / 710 x 250 x 260 mm.
VEVOR Υδραυλική Αντλία 10 Λίτρων, AC 220V, 2.2 kW, 1.7 GPM YXYYB220VJLD2PVAG001V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
html Ισχυρή Απόδοση
Αυτή η υδραυλική αντλία διαθέτει κινητήρα 220V, 2.2kW με ροή 1.7GPM και ρεζερβουάρ 10 λίτρων, προσφέροντας εντυπωσιακό εύρος πίεσης λαδιού 16-20Mpa, ανυψώνοντας με άνεση βαρέα οχήματα και εξοπλισμό.
Εύκολη Εγκατάσταση
Ανθεκτική και Αξιόπιστη
Πολλαπλή Συμβατότητα
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ισχυρή Ανυψωτική Δράση
  • Γρήγορη Εκκίνηση, Αξιόπιστη Ανύψωση
  • Κατασκευασμένη για Να Διαρκεί
  • Εύκολη Λειτουργία, Ασφαλής Χρήση
  • Πολλαπλή και Αξιόπιστη Χρήση
  • Ήσυχη και Αποδοτική
Προδιαγραφές Προϊόντος
  • Ρυθμός Ροής: 1.7 GPM (6.3L/MIN)
  • Ταχύτητα: 3400 r/min
  • Λειτουργία: Μονής Δράσης
  • Τάση: AC 220V
  • Κυκλοφορία: 2.1 mL/r
  • Αριθμός Μοντέλου: TDAC220V-2.2KW-D-10L
  • Ισχύς: 2.2 kW