VEVOR VEVOR Υδραυλική Αντλία 4Qt Μονής Ενέργειας DC 12V YXYYB12VZLDJA6M7WV0
Κωδικός προϊόντος : YXYYB12VZLDJA6M7WV0 ID : 42110
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά Αντλίας VEVOR Κορυφαία Χαρακτηριστικά Αντλίας VEVOR
  • Ασφάλεια Πρώτα: Ενσωματωμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας για προστασία κατά τη χρήση.
  • Επαγγελματική Απόδοση: Παρέχει επαγγελματική απόδοση με μέγιστη πίεση 3200 psi.
  • Απλοποιημένη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένη για εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση.
  • Αβίαστος Έλεγχος Ροής: Ρυθμιζόμενη ροή με ρυθμό 0.91 GPM και ταχύτητα περιστροφής 2600 r/min.
VEVOR Υδραυλική Αντλία 4Qt Μονής Ενέργειας DC 12V YXYYB12VZLDJA6M7WV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλική Αντλία 4 Quart Μονής Ενέργειας για Τρέιλερ Απορριμμάτων - Μονάδα Ισχύος DC 12V
Βαριά Μηχανήματα με Ευκολία
Κατασκευασμένη για να Διαρκεί
Ασφάλεια Πρώτα
Επαγγελματική Απόδοση
Με ροή 0.91 GPM και μέγιστη πίεση 3200 psi, αυτή η αντλία παρέχει την ισχύ που χρειάζεστε για επαγγελματικές εφαρμογές.
Απλοποιημένη Εγκατάσταση
Εύκολος Έλεγχος Ροής
  • Ροή: 0.91 GPM
  • Ταχύτητα Περιστροφής: 2600 r/min
  • Τύπος: Μονής Ενέργειας
  • Τάση: DC 12V
  • Κυκλοφορία: 1.1 mL/r
  • Μοντέλο: ZXDC12V-1.6KW-D-4L
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 450×185×185 mm
  • Καθαρό Βάρος: 11.75 kg
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 4 Quart/1 Gal
  • Μέγιστη Πίεση: 3200 psi
  • Ισχύς: 1.6 kW