VEVOR VEVOR Υδραυλική Μονάδα 12L για Ανατροπές, Διπλής Ενέργειας, 22 MPa, DC 12V 12VSZYFXJSYXGNVP0001V9
Κωδικός προϊόντος : 12VSZYFXJSYXGNVP0001V9 ID : 95956
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Υδραυλική Μονάδα Ισχύος
  • Γρήγορη Εκκίνηση, Ομαλές Ανυψώσεις
  • Ανθεκτική και Ανθεκτική στις Διαρροές Κατασκευή
  • Υπενθύμιση Ασφαλούς Λειτουργίας
  • Ευρύ Φάσμα Εφαρμογών
  • Αθόρυβη, Χαμηλής Διάσπασης Λειτουργία
  • Λειτουργία: Διπλής Ενέργειας
  • Ροή: 0.91 GPM (3.4 L/min)
  • Τάση: DC12V
  • Κυκλοφορία: 2.1 mL/αναστροφή
  • Μοντέλο Προϊόντος: TDDC12V-1.6KW-S-12L
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 21.8 x 7.9 x 8.9 in / 555 x 200 x 225 mm
  • Καθαρό Βάρος: 31.3 lbs / 14.22 kg (Συμπεριλαμβανομένων όλων των εξαρτημάτων)
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 12 Quart / 3 Γαλόνια
  • Ισχύς: 1.6 kW
VEVOR Υδραυλική Μονάδα 12L για Ανατροπές, Διπλής Ενέργειας, 22 MPa, DC 12V 12VSZYFXJSYXGNVP0001V9
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλική Μονάδα Ισχύος VEVOR Υδραυλική Μονάδα Ισχύος Πανίσχυρη και Πολυλειτουργική
Κατάλληλη για Πολλές Εργασίες:
Ανθεκτική & Αξιόπιστη
Εύκολη Εγκατάσταση
Διπλής Δράσης Ακριβείας
Ισχύς που Μπορείτε να Αισθανθείτε
Αυτή η μονάδα υδραυλικής ισχύος DC 12V, 1.6 kW, μετακινεί 0.91 GPM με δεξαμενή 12 λίτρων, 16–20 MPa πίεση λειτουργίας και έως 3,200 psi, επιτρέποντας στις βαριές ανυψώσεις να λειτουργούν με σταθερή και σίγουρη δύναμη.
  • Μοντέλο: TDDC12V-1.6KW-S-12L
  • Λειτουργία: Διπλής Δράσης
  • Ροή: 0.91 GPM (3.4 L/min)
  • Ταχύτητα: 2600 r/min
  • Τάση: DC 12V
  • Χωρητικότητα Δεξαμενής: 12 Quarts/3 Γαλόνια
  • Ισχύς: 1.6 kW