VEVOR VEVOR Υδραυλικός Γρύλος 30Τ 4" 66000LBS Βιομηχανικός QJD30T100MMKXYY01V0
Κωδικός προϊόντος : QJD30T100MMKXYY01V0 ID : 46831
Σύντομη περιγραφή
  • Στερεά Κατασκευή: Η ανθεκτική κατασκευή εξασφαλίζει μακροχρόνια χρήση και αξιοπιστία.
  • Γρήγορη Σύνδεση Κεφαλής: Εύκολη και γρήγορη σύνδεση για άμεση χρήση.
  • Φορητή Λαβή: Εύκολη μεταφορά και χρήση σε διάφορους χώρους.
  • Λεία Επιφάνεια: Εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και μειώνει τη φθορά.
  • Πολυχρηστικότητα: Ιδανικό για βιομηχανική, αυτοκινητιστική και άλλες εφαρμογές.
VEVOR Υδραυλικός Γρύλος 30Τ 4" 66000LBS Βιομηχανικός QJD30T100MMKXYY01V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υδραυλικός Γρύλος Κύλινδρος 30 Τόνων με Κοίλο Έμβολο και Διαδρομή 4 Ιντσών - 66000 Λίβρες
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Στερεά Κατασκευή: Κατασκευασμένος για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Εύκολη Ανύψωση: Ιδανικός για γρήγορη και ασφαλή ανύψωση βαρέων φορτίων.
  • Γρήγορη Σύνδεση: Εξοπλισμένος με κεφαλή για άμεση σύνδεση.
  • Φορητή Λαβή: Εύκολη μεταφορά χάρη στη βολική λαβή.
  • Λεία Επιφάνεια: Εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και προστασία από φθορές.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διάμετρος Κύριου Άξονα: 66 mm / 2.6 ίντσες
  • Διαδρομή Έμβολου: 100 mm / 4 ίντσες
  • Εξωτερική Διάμετρος: 113 mm / 4.3 ίντσες
  • Βάρος Αντικειμένου: 14.5 kg / 32 λίβρες
  • Συνολικό Ύψος: 220+12 mm / 8.7 + 0.5 ίντσες