VEVOR Υδραυλικός Γρύλος VEVOR 60T 2" Κοίλος QJD60T50MMKXYY001V0
Κωδικός προϊόντος : QJD60T50MMKXYY001V0 ID : 46851
Σύντομη περιγραφή
  • Στερεά Κατασκευή: Εξασφαλίζει αντοχή και αξιοπιστία.
  • Εύκολη Ανύψωση: Ικανότητα ανύψωσης έως 60 τόνους.
  • Γρήγορη Σύνδεση Κεφαλής: Επιτρέπει γρήγορη και ασφαλή σύνδεση.
  • Συμπαγής Δομή: Ιδανική για περιορισμένους χώρους.
  • Λεία Επιφάνεια: Μειώνει την τριβή και αυξάνει την απόδοση.
  • Πολυχρηστικότητα: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές.
Υδραυλικός Γρύλος VEVOR 60T 2" Κοίλος QJD60T50MMKXYY001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 60T Υδραυλικός Γρύλος Κύλινδρος 2 ιντσών
Στερεά Κατασκευή
Εύκολη Ανύψωση
Γρήγορη Σύνδεση
Ο κύλινδρος διαθέτει κεφαλή γρήγορης σύνδεσης για άμεση και εύκολη χρήση.
Συμπαγής Δομή
Με συμπαγή σχεδιασμό, ο κύλινδρος είναι εύκολος στη μεταφορά και αποθήκευση.
Λεία Επιφάνεια
Η λεία επιφάνεια του κυλίνδρου εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και μειωμένη φθορά.
Πολλαπλές Χρήσεις
Ιδανικός για χρήση σε διάφορους τομείς, όπως κατασκευές και βιομηχανικές εφαρμογές.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Διάμετρος Κύριου Άξονα: 94 mm/3.7 ίντσες
  • Βάρος Συσκευασίας: 17.8 kg/39.2 lbs
  • Χωρητικότητα: 60 T/130,000 LBS
  • Διαδρομή Εμβόλου: 50 mm/2 ίντσες
  • Εξωτερική Διάμετρος: 158 mm/6.2 ίντσες
  • Ύψος Μονάδας: 230+12 mm/9+0.5 ίντσες