Κωδικός προϊόντος : PQFJYNF-300-2T001V7 ID : 45932
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 579 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Μεταλλική Δομή: Ανθεκτική κατασκευή από μέταλλο για μακροχρόνια χρήση.
  • Ενσωματωμένη Λεπίδα Ανεμιστήρα: Σχεδιασμένη για βέλτιστη απόδοση αέρα.
  • Υπερ-Ήσυχη Λειτουργία: Εξασφαλίζει χαμηλά επίπεδα θορύβου κατά τη λειτουργία.
  • Πυκνωμένο Πλέγμα Χάλυβα: Προσφέρει επιπλέον ασφάλεια και προστασία.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Απλοποιημένη διαδικασία τοποθέτησης για γρήγορη χρήση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για εμπορικές χρήσεις και διάφορους χώρους.
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 12 Inch Βιομηχανικός Εξαεριστήρας Μεταλλικός Αξονικός Εξαγωγέας Αέρα 300MM
  • Μεταλλική Κατασκευή: Ανθεκτική και στιβαρή κατασκευή για μακροχρόνια χρήση.
  • Ενσωματωμένη Λεπίδα Ανεμιστήρα: Σχεδιασμένη για βέλτιστη απόδοση και αποτελεσματικότητα.
  • Υπερ-Ήσυχη Λειτουργία: Εξασφαλίζει χαμηλά επίπεδα θορύβου, από 68 έως 73 dB.
  • Ενισχυμένο Πλέγμα Χοντρού Χάλυβα: Προσφέρει επιπλέον ασφάλεια και προστασία.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένος για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για εμπορική χρήση σε διάφορους χώρους.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Ταχύτητα: 2800 RPM
  • Διαστάσεις Πάνελ: 350 x 350 mm / 14 x 14"
  • Όγκος Αέρα: 2850 m³/hr
  • Βάρος: 4.5 kg / 9.92 lbs
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 39 x 39 x 18 cm / 15 x 15 x 7"
  • Υλικό: Μέταλλο
  • Διάμετρος Άνοιγματος: 300 mm / 12"
  • Τύπος: Εξαεριστήρας
  • Τάση: 220V
  • Μοντέλο: YNF-300-2T
  • Συχνότητα: 50 Hz
  • Εφαρμογή: Εμπορική
  • Ισχύς: 107W