VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος 16'' με Αντλία Νερού και Λεπίδα D3200W16IN6INQIFQV2
Κωδικός προϊόντος : D3200W16IN6INQIFQV2 ID : 48479
Σύντομη περιγραφή
  • Εύρος Χρήσεων
  • Ασταμάτητη Προστασία
  • Εργονομική Λαβή
  • Αργή Ενεργοποίηση
  • Καθαρή Υγρή Κοπή
  • Βάθος Κοπής: 6 ίντσες
VEVOR Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος 16'' με Αντλία Νερού και Λεπίδα D3200W16IN6INQIFQV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 16'' Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος Υγρής/Ξηρής Κοπής με Αντλία Νερού και Λεπίδα
  • Ποικιλία Χρήσεων: Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές κοπής σκυροδέματος.
  • Ασταμάτητη Προστασία: Σχεδιασμένο για αντοχή και ασφάλεια κατά τη χρήση.
  • Εργονομική Λαβή: Εξασφαλίζει άνεση και έλεγχο κατά τη λειτουργία.
  • Αργή Ενεργοποίηση: Για ασφαλή εκκίνηση και αποφυγή απότομων κινήσεων.
  • Καθαρή Υγρή Κοπή: Περιλαμβάνει αντλία νερού για μείωση της σκόνης και καθαρότερη κοπή.
  • Βάθος Κοπής: 6 ίντσες (152 mm).
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Ταχύτητα: 3600 RPM
  • Διάμετρος Λεπίδας: 16 ίντσες (42.5 cm)
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 32 x 9 x 19 ίντσες (82 x 24 x 47 cm)
  • Διάμετρος Εσωτερικής Οπής: 1 ίντσα (25.4 mm)
  • Αριθμός Μοντέλου: DC425
  • Ισχύς: 3200 W
  • Βάρος Προϊόντος: 37.5 lbs (17 kg)
  • Ονομαστική Τάση: AC 120 V / 60 Hz