VEVOR Ηλεκτρική Σχιστική Μηχανή Τοίχου 42mm 4800W KKJK1331KCJ000001V2
Κωδικός προϊόντος : KKJK1331KCJ000001V2 ID : 45935
Σύντομη περιγραφή
  • Μηχανή Κοπής Αυλακιών Τοίχου 42mm
  • Ισχύς Μέγιστου Φορτίου: 4800W
  • Ρυθμιζόμενο Βάθος & Πλάτος
  • Πρακτική Αντλία Νερού
  • Εργονομικές Περιστρεφόμενες Λαβές
  • Για Διάφορα Υλικά
Ηλεκτρική Σχιστική Μηχανή Τοίχου 42mm 4800W KKJK1331KCJ000001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Κοπτικό Μηχάνημα Τοίχου 42mm - Ηλεκτρικό Κανάλι Κοπής 4800W
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Χωρίς Νεκρές Γωνίες: Εξασφαλίζει ομοιόμορφη κοπή σε κάθε επιφάνεια.
  • Γρήγορη Διαμόρφωση: Δημιουργεί κανάλια με μία μόνο κίνηση.
  • Ρυθμιζόμενο Βάθος & Πλάτος: Προσαρμόστε το βάθος και το πλάτος κοπής ανάλογα με τις ανάγκες σας.
  • Πρακτική Αντλία Νερού: Διατηρεί τη σκόνη στο ελάχιστο και βελτιώνει την απόδοση κοπής.
  • Εργονομικές Λαβές Περιστροφής: Εύκολη χρήση και άνεση κατά τη διάρκεια της εργασίας.
  • Κατάλληλο για Διάφορα Υλικά: Ιδανικό για χρήση σε τούβλα, μπετόν και άλλα υλικά.
Τεχνικές Προδιαγραφές:
  • Διάμετρος Δίσκου Κοπής: 133 mm / 5.2 ίντσες
  • Τάση: 220 V
  • Ποσότητα Δίσκων Κοπής: 5
  • Μέγεθος Συσκευασίας: 66x22x29 cm / 26x9x12 ίντσες
  • Ονομαστική Ισχύς: 3000W
  • Ταχύτητα Χωρίς Φορτίο: 6500 r/min
  • Μέγιστο Πλάτος Κοπής: 1.7 ίντσες / 42 mm
  • Μέγιστο Βάθος Κοπής: 1.6 ίντσες / 41 mm