VEVOR VEVOR Λάμπα Υπέρυθρης Βαφής 1500W για Στέγνωμα Αυτοκινήτων ZJSKQD1500W06IMIAV2
Κωδικός προϊόντος : ZJSKQD1500W06IMIAV2 ID : 65237
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Διεισδυτική Ικανότητα: Εξασφαλίζει αποτελεσματικό στέγνωμα.
  • Πολυλειτουργική Χρήση: Ιδανική για διάφορες εφαρμογές.
  • Λειτουργία Χρονοδιακόπτη: Ρυθμιζόμενος από 1 έως 60 λεπτά.
  • Ρυθμιζόμενο Ύψος και Γωνία: Προσαρμόζεται στις ανάγκες σας.
  • Σχεδιασμός Ασφαλείας: Κατασκευασμένη με ανθεκτικά υλικά.
  • Πρωτεύον Υλικό: Ανοξείδωτο Ατσάλι, Αλουμίνιο, Ανθρακούχο Ατσάλι.
VEVOR Λάμπα Υπέρυθρης Βαφής 1500W για Στέγνωμα Αυτοκινήτων ZJSKQD1500W06IMIAV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 1500W Υπέρυθρη Λάμπα Βαφής VEVOR 1500W Υπέρυθρη Λάμπα Βαφής για Στέγνωμα Αυτοκινήτων
Περιοχή Ψησίματος: 0.32 m² / 3.44 τ.π.
Μοντέλο: 1A
Διαστάσεις Βάσης: 23.82 x 19.88 x 1.54 ίντσες / 605 x 505 x 39 mm
Διαστάσεις Προϊόντος: 24.41 x 20.47 x 59.06 ίντσες / 620 x 520 x 1500 mm
Καθαρό Βάρος: 24.03 lbs / 10.9 kg
Ισχύς: 1500W