VEVOR VEVOR Στρώμα Αποστράγγισης Πλακάκι Δαπέδου Αποστράγγισης 12” x 12” Διασυνδεόμενη Μαλακή Επιφάνεια CKPSD12X12IN7YEXHV0
Κωδικός προϊόντος : CKPSD12X12IN7YEXHV0 ID : 61557
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 633 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Ανθεκτικό υλικό PP
  • Επιπλέον πάχος για αξιοπιστία
  • Σύστημα συναρμολόγησης με κούμπωμα
  • Αντιολισθητική επιφάνεια
  • Πολυχρηστικότητα για κάθε χώρο
  • Κατασκευασμένο για αντοχή
VEVOR Στρώμα Αποστράγγισης Πλακάκι Δαπέδου Αποστράγγισης 12” x 12” Διασυνδεόμενη Μαλακή Επιφάνεια CKPSD12X12IN7YEXHV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Αποστραγγιστικό Πλακάκι Δαπέδου
Αποστραγγιστικό Πλακάκι Δαπέδου 12” x 12”
  • Επιπλέον Πάχος: 0.6 in / 15.1 mm για αυξημένη αντοχή.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Σχεδιασμένα για εύκολη συναρμολόγηση με σύστημα snap-together.
  • Αντιολισθητική Επιφάνεια: Ιδανική για κάθε χώρο, προσφέροντας ασφάλεια και σταθερότητα.
  • Πολυχρηστικότητα: Κατάλληλα για κάθε χώρο, από το σπίτι μέχρι επαγγελματικούς χώρους.
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 12.20 x 12.20 x 0.59 in / 310 x 310 x 15.1 mm.