VEVOR Δοχείο Πίεσης Βαφής VEVOR 10L/2.5gal, 70PSI Max PQTBDOX10LDHOBYECV0
Κωδικός προϊόντος : PQTBDOX10LDHOBYECV0 ID : 45957
Σύντομη περιγραφή
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 10 L / 2.5 γαλόνια
  • Μέγιστη Πίεση: 70 psi / 4.8 bar
  • Διάμετρος Εισόδου Αέρα: 1/4 in / 0.64 cm
  • Διάμετρος Εξόδου Υγρού: 3/8 in / 0.95 cm
  • Σχεδιασμός Διπλής Βαλβίδας: Εξαλείφει την ανάγκη για χειροκίνητη τροποποίηση
Δοχείο Πίεσης Βαφής VEVOR 10L/2.5gal, 70PSI Max PQTBDOX10LDHOBYECV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δοχείο Πίεσης Βαφής με Ψεκασμό, 10L/2.5gal
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 10L / 2.5gal
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Δ x Υ): 20.9 × 13.8 in / 53 × 35 cm
  • Μέγεθος Κάδου (Δ x Υ): Φ 9.5 × 10 in / Φ 24 × 25 cm