VEVOR VEVOR Ανεμιστήρας Σοφίτας 14" με Θερμοστάτη, 1300 CFM TYNWZFJ14YC54CXNDV2
Κωδικός προϊόντος : TYNWZFJ14YC54CXNDV2 ID : 65909
Σύντομη περιγραφή
  • Ισχυρή Ισχύς Ροής Αέρα
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: JBSF-350
  • Διαστάσεις Προϊόντος: Ø400 x 150 mm
  • Καθαρό Βάρος: 7.6 kg
  • Ισχύς: 45W
VEVOR Ανεμιστήρας Σοφίτας 14" με Θερμοστάτη, 1300 CFM TYNWZFJ14YC54CXNDV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR 14" Ανεμιστήρας Στέγης VEVOR 14" Ανεμιστήρας Στέγης Ανεμιστήρας Στέγης
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Ισχυρή Ισχύς Ροής Αέρα
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Αριθμός Μοντέλου: JBSF-350
  • Καθαρό Βάρος: 7.6 kg
  • Ισχύς: 45W