VEVOR VEVOR Βιομηχανικός Εξαεριστήρας Μεταλλικός Αξονικός 250MM/10" PQFJYNF-250-2T001V7
Κωδικός προϊόντος : PQFJYNF-250-2T001V7 ID : 45931
Σύντομη περιγραφή
  • Μεταλλική Δομή
  • Ενσωματωμένη Λεπίδα Ανεμιστήρα
  • Υπερ-Ήσυχη Λειτουργία
  • Παχύτερο Πλέγμα Ατσαλιού
  • Εύκολη Εγκατάσταση
  • Ευρεία Εφαρμογή
VEVOR Βιομηχανικός Εξαεριστήρας Μεταλλικός Αξονικός 250MM/10" PQFJYNF-250-2T001V7
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Βιομηχανικός Εξαεριστήρας Μεταλλικός Αξονικός Εξαγωγέας 250MM/10 Ίντσες
  • Μεταλλική Κατασκευή: Ανθεκτική και στιβαρή κατασκευή για μακροχρόνια χρήση.
  • Ενσωματωμένη Λεπίδα Ανεμιστήρα: Σχεδιασμένη για βέλτιστη απόδοση και αποτελεσματικότητα.
  • Υπερ-Ήσυχη Λειτουργία: Εξασφαλίζει αθόρυβη λειτουργία με επίπεδο θορύβου μόλις 60dBA.
  • Ενισχυμένο Πλέγμα Χάλυβα: Προσφέρει επιπλέον ασφάλεια και προστασία.
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμένος για γρήγορη και απλή τοποθέτηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικός για εμπορική χρήση σε διάφορους χώρους.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Ταχύτητα: 2580 RPM
  • Διαστάσεις Πάνελ: 300 x 300 mm/12 x 12"
  • Όγκος Αέρα: 1680 m³/hr
  • Υλικό: Μέταλλο
  • Διάμετρος Άνοιγματος: 250 mm/10"
  • Μέγεθος Οπής Στήριξης: 245 mm/9.7''
  • Τύπος: Εξαεριστήρας
  • Τάση: 220V
  • Μοντέλο: YNF-250-2T
  • Συχνότητα: 50 Hz
  • Ρεύμα: 0.46A
  • Εφαρμογή: Εμπορική
  • Καθαρό Βάρος: 3.15 kg/6.94 lbs
  • Ισχύς: 74.5W