VEVOR VEVOR Λάμπα Υπέρυθρης Θέρμανσης για Βαφές, 2 Σετ, 3000 W 2G3000WKQD0000001V2
Κωδικός προϊόντος : 2G3000WKQD0000001V2 ID : 46072
Σύντομη περιγραφή
  • Σταθερό και στιβαρό πλαίσιο
  • Μεγάλη επιφάνεια ξήρανσης
  • Εξαιρετική θερμική απόδοση
  • Μέτρα ασφαλείας
  • Εύκολη εγκατάσταση και χρήση
  • Ευρεία εφαρμογή
VEVOR Λάμπα Υπέρυθρης Θέρμανσης για Βαφές, 2 Σετ, 3000 W 2G3000WKQD0000001V2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Υπέρυθρη Λάμπα Θερμικής Καμπίνας Βαφής, 2 Σετ, 3000 W
  • Σταθερό και Στιβαρό Πλαίσιο: Κατασκευασμένο για αντοχή και μακροχρόνια χρήση.
  • Μεγάλη Επιφάνεια Ξήρανσης: Ιδανική για μεγάλες επιφάνειες βαφής.
  • Εξαιρετική Θερμική Απόδοση: Παρέχει ομοιόμορφη και αποτελεσματική θέρμανση.
  • Μέτρα Ασφαλείας: Εξοπλισμένο με χαρακτηριστικά για ασφαλή χρήση.
  • Εύκολη Εγκατάσταση και Χρήση: Σχεδιασμένο για απλή και γρήγορη συναρμολόγηση.
  • Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές βαφής και ξήρανσης.
Διαστάσεις Θερμαντικής Μηχανής: 54 x 30 cm
Θερμοκρασία: 40℃ - 100℃ / 104℉ - 212℉
Συχνότητα: 60 Hz
Μήκος Λωρίδας Λάμπας: 53 cm
Τάση Λειτουργίας: AC 220 V
Ισχύς: 3000 W