VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος 14'' με Αντλία Νερού και Λεπίδα D3200W14IN5INYGWJV2
Κωδικός προϊόντος : D3200W14IN5INYGWJV2 ID : 48492
Σύντομη περιγραφή
  • Εύρος Χρήσεων
  • Ασταμάτητη Προστασία
  • Εργονομική Λαβή
  • Αργή Ενεργοποίηση
  • Καθαρή Υγρή Κοπή
  • Βάθος Κοπής: 5 ίντσες
VEVOR Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος 14'' με Αντλία Νερού και Λεπίδα D3200W14IN5INYGWJV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ασταμάτητη Προστασία
Εργονομική Λαβή
Αργή Ενεργοποίηση
Καθαρή Υγρή Κοπή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Βάθος Κοπής: 5 in / 127 mm
  • Ταχύτητα: 4600 RPM
  • Διάμετρος Λεπίδας: 14 in / 35.5 cm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 28 x 9 x 13 in / 72 x 24 x 33 cm
  • Διάμετρος Εσωτερικής Οπής: 1 in / 25.4 mm
  • Μοντέλο: DC355
  • Ισχύς: 3200 W
  • Βάρος Προϊόντος: 34.8 lbs / 15.8 kg
  • Ονομαστική Τάση: AC 120 V / 60 Hz