VEVOR VEVOR Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος 9'' με Αντλία Νερού και Λεπίδα D1800W9IN35INLPBQV2
Κωδικός προϊόντος : D1800W9IN35INLPBQV2 ID : 48580
Σύντομη περιγραφή
  • Εύρος Χρήσεων
  • Ασταμάτητη Προστασία
  • Εργονομική Λαβή
  • Αργή Ενεργοποίηση
  • Καθαρή Υγρή Κοπή
  • Βάθος Κοπής: 3.5 in / 89 mm
VEVOR Ηλεκτρικό Πριόνι Σκυροδέματος 9'' με Αντλία Νερού και Λεπίδα D1800W9IN35INLPBQV2
Δες περισσότερα για την εταιρεία
Ασταμάτητη Προστασία
Σχεδιασμένο με γνώμονα την ασφάλεια, το πριόνι προσφέρει ασταμάτητη προστασία κατά τη χρήση.
Εργονομική Λαβή
Η εργονομική λαβή εξασφαλίζει άνετη και ασφαλή χρήση, μειώνοντας την κόπωση του χρήστη.
Αργή Ενεργοποίηση
Καθαρή Υγρή Κοπή
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Βάθος Κοπής: 3.5 in / 89 mm
  • Ταχύτητα: 5800 RPM
  • Διάμετρος Λεπίδας: 9 in / 23 cm
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Μ x Π x Υ): 28 x 21 x 13 in / 70 x 54 x 33 cm
  • Διάμετρος Εσωτερικής Οπής: 1 in / 25.4 mm
  • Μοντέλο: DC235
  • Ισχύς: 1800 W
  • Βάρος Προϊόντος: 18.3 lbs / 8.3 kg
  • Ονομαστική Τάση: AC 120 V / 60 Hz