VEVOR VEVOR Μπάρα Δοντιών Κάδου 66'' για Τρακτέρ/Φορτωτή NYCDWJC66INCNEM28V0
Κωδικός προϊόντος : NYCDWJC66INCNEM28V0 ID : 46008
Σύντομη περιγραφή
Χαρακτηριστικά VEVOR Bucket Tooth Bar
  • Βαρύ Καθήκον: Ικανότητα Φορτίου έως 4560 lbs (2000 kg)
  • Εύκολη Εγκατάσταση: Σχεδιασμός με Βίδες για γρήγορη τοποθέτηση
  • Πλήρως Αυτοματοποιημένη Τεχνολογία Συγκόλλησης: Εξασφαλίζει αντοχή και αξιοπιστία
  • Υλικό Υψηλής Αντοχής: Κατασκευασμένο για μακροχρόνια χρήση
  • Ευρεία Εφαρμογή: Ιδανικό για εκσκαφή εδάφους και προστασία κάδου
  • Οδηγίες Εγκατάστασης: Περιλαμβάνονται για εύκολη καθοδήγηση
VEVOR Μπάρα Δοντιών Κάδου 66'' για Τρακτέρ/Φορτωτή NYCDWJC66INCNEM28V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Μπάρα Δοντιών Κουβά, 66''
Ανθεκτική Μπάρα Δοντιών για Τρακτέρ, Φορτωτή και Skidsteer
  • Αριθμός Δοντιών: 8
  • Χρώμα: Μαύρο
  • Διαστάσεις: 65 x 11 x 2.8 in / 1500 x 278 x 70 mm
  • Πάχος Κουβά: 0.5 in / 12.7 mm