VEVOR VEVOR Πλακάκια Γυμναστηρίου 0.56" με Καουτσούκ & Αφρό EVA Μαύρο & Λευκό EVAQXJSHSDZXW5O14V0
Κωδικός προϊόντος : EVAQXJSHSDZXW5O14V0 ID : 48902
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 735 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Απορρόφηση Κραδασμών και Ανάκαμψη
  • Ανθεκτικότητα και Αντοχή στις Γρατζουνιές
  • Ισχυρή Ηχομόνωση
  • Εύκολη Συναρμολόγηση
  • Εύκολος Καθαρισμός
  • Προστατευτικά Άκρα
VEVOR Πλακάκια Γυμναστηρίου 0.56" με Καουτσούκ & Αφρό EVA Μαύρο & Λευκό EVAQXJSHSDZXW5O14V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Πατάκια Γυμναστηρίου Πάχους 0.56" - 6 Πλακίδια
  • Ανθεκτικά και Ανθεκτικά στις Γρατσουνιές: Κατασκευασμένα για να αντέχουν στη φθορά.
  • Ισχυρή Ηχομόνωση: Μειώνουν τον θόρυβο κατά τη χρήση.
  • Εύκολη Συναρμολόγηση: Συναρμολογούνται εύκολα με τις οδοντωτές άκρες.
  • Εύκολος Καθαρισμός: Καθαρίζονται εύκολα για διατήρηση της υγιεινής.
  • Προστατευτικά Άκρα: Περιλαμβάνουν προστατευτικά για τις άκρες.
Πάχος: 0.56 in
Επιφάνεια: 24 τετραγωνικά πόδια
Ποσότητα Σετ: 6 τεμάχια
Χρώμα: Μαύρο με Λευκές Κουκίδες
Αριθμός Μοντέλου: HRD-XJD6614-6W
Βάρος Προϊόντος: 6.6 kg / 14.55 lbs
Διαστάσεις: 24 x 24 in (ανά τεμάχιο), με 2 Οδοντωτές Άκρες + 2 Ίσιες Άκρες
Διαστάσεις Προϊόντος: 24 x 24 x 0.56 in / 610 x 610 x 14 mm
Κύριο Υλικό: Επάνω Στρώμα: Καουτσούκ, 2 mm (Συνθετικό Καουτσούκ + 5% Κόκκοι EPDM), Κάτω Στρώμα: PE, 12 mm