VEVOR Δοχείο Πίεσης Βαφής VEVOR 10L με 2 Πιστόλια & 2 Μπεκ PQ10L15MM40MM6P5YV0
Κωδικός προϊόντος : PQ10L15MM40MM6P5YV0 ID : 45959
Άμεσα Διαθέσιμο
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΕΜΑΧΙΑ!
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 962 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 10L / 2.5 γαλόνια
  • Μέγιστη Πίεση: 60 PSI / 4.1 bar
  • Υλικό Κατασκευής: Υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό στη σκουριά και διάβρωση μεταλλικό ατσάλι
  • Ρυθμιζόμενη Πίεση: 0-60 PSI με ρυθμιζόμενο κουμπί πίεσης
  • Διάμετρος Εισόδου Αέρα: 1/4 ίντσες / 0.64 cm
  • Διάμετρος Εξόδου Υγρού: 3/8 ίντσες / 0.95 cm
Άμεσα Διαθέσιμο
Διαθέσιμο σε 1 - 2 ημέρες
Δοχείο Πίεσης Βαφής VEVOR 10L με 2 Πιστόλια & 2 Μπεκ PQ10L15MM40MM6P5YV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Δοχείο Πίεσης Βαφής με Ψεκασμό, 10L/2.5gal
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
  • Δύο ακροφύσια: 1.5mm και 4mm για διαφορετικά μεγέθη σωματιδίων.
  • Κατάλληλο για λατέξ, υδατοδιαλυτή άμμο, μεταλλικά χρώματα και άλλα κοινά χρώματα.
  • Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας, ανθεκτικό στη σκουριά και διάβρωση μεταλλικό χάλυβα.
  • Ρυθμιζόμενη πίεση από 0-60psi με αυτόματη απελευθέρωση πίεσης όταν υπερβαίνει τα 0.5Mpa.
  • 4 σφιγκτήρες καπακιού για ασφαλή σφράγιση του δοχείου.
  • Περασμένο από δοκιμή στεγανότητας χωρίς διαρροή αερίου.
Τεχνικές Προδιαγραφές
  • Χωρητικότητα Δοχείου: 10 L / 2.5 gal
  • Διαστάσεις Προϊόντος (Δ x Υ): 20.5 × 12.6 in / 52 × 32 cm
  • Είσοδος Αέρα: 1/4 in / 0.64 cm
  • Έξοδος Αέρα: 3/8 in / 0.95 cm
  • Διαστάσεις Κάδου (Δ x Υ): Φ 9.5 ×10 in / Φ 24 × 25 cm