VEVOR Σετ Επιγονατίδες & Σανίδες VEVOR για Τσιμεντοκονίαμα HNTXGB28X80000001V0
Κωδικός προϊόντος : HNTXGB28X80000001V0 ID : 45950
Σύντομη περιγραφή
  • Μέγεθος σανίδας σκυροδέματος: 28"x8"x4" (70x20x10 cm)
  • Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα
  • Προστατευτικά γόνατα EVA
  • Ενσωματωμένα στηρίγματα δακτύλων
  • Ποιότητα Premium & Ελαφρύ
  • Ιδανικό για φινίρισμα σκυροδέματος
Σετ Επιγονατίδες & Σανίδες VEVOR για Τσιμεντοκονίαμα HNTXGB28X80000001V0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Σανίδες Γονάτων για Μπετόν 28” x 8”
Χαρακτηριστικά Προϊόντος:
  • Πάχος Σανίδας: 0.08" (2 mm)
  • Πάχος Επιγονατίδων: 1.2" (3 cm)