VEVOR VEVOR Αποστραγγιστικό Πλακίδιο Δαπέδου 30x30 εκ. CKPSD12X12INH8T9BV0
Κωδικός προϊόντος : CKPSD12X12INH8T9BV0 ID : 49563
Αποστολή σε 10-15 εργάσιμες ημέρες
Με την αγορά αυτού του προϊόντος κερδίζετε 973 Πόντους
Σύντομη περιγραφή
  • Σκληρό Υλικό PP
  • Επιπλέον Πάχος για Αξιοπιστία
  • Σύστημα Συναρμολόγησης με Κούμπωμα
  • Αντιολισθητική Επιφάνεια
  • Πολυχρηστικότητα για Κάθε Χώρο
  • Κατασκευασμένο για Αντοχή
VEVOR Αποστραγγιστικό Πλακίδιο Δαπέδου 30x30 εκ. CKPSD12X12INH8T9BV0
Δες περισσότερα για την εταιρεία
VEVOR Αποστραγγιστικό Πλακάκι Δαπέδου 12 x 12
  • Υλικό: Ανθεκτικό PP
  • Πάχος: 0.6 in / 15.1 mm
  • Διαστάσεις: 12 x 12 in / 310 x 310 mm
  • Αριθμός Μοντέλου: GS-30*30*1.5-B
  • Βάρος Προϊόντος: 26.46 lbs / 12 kg
  • Ποσότητα Συσκευασίας: 50 τεμ/κουτί
  • Διαστάσεις Προϊόντος: 12.20 x 12.20 x 0.59 in / 310 x 310 x 15.1 mm